Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 094-065293/0000

Gazmend Freitag *

(Patacan i Poshten 1968 geb.) Damenrückenakt, signiert und datiert: G. Freitag 2012, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 66,5 x 48 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

22.12.2020 - 15:04

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Gazmend Freitag *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 22.12.2020 - 15:04
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online