Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025298/0011

Mimmo Rotella *

(Catanzaro 1918-2006 Mailand) Erotellica, handsigniert: Rotella, nummeriert: 52/80, um 1974, Lithographie in Farbe auf festem Velin von Fabriano, Blattgröße ca. 68,7 x 51,7 cm, Plura Edizioni, Milano

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

22.12.2020 - 15:02

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Mimmo Rotella *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 22.12.2020 - 15:02
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online