Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025410/0002

Monogrammist um 1874

Jesus Christus, ligiert monogrammiert, datiert: (1)874., Pastellkreide, oval, ca. 51 x 41 cm, verglast, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

22.12.2020 - 15:37

Dosažená cena: **
EUR 80,-
Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Monogrammist um 1874

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 22.12.2020 - 15:37
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online