Čís. položky 194-025544/0001

Hubert Nitsch *

(Waidhofen/Thaya 1969 geb.) Ohne Titel, Öl auf Papier (handschriftlicher Brief in französischer Sprache von 1902), Passepartout-Ausschnitt ca. 28 x 22 cm, verglast, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

22.12.2020 - 15:06

Dosažená cena: **
EUR 140,-
Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Hubert Nitsch *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 22.12.2020 - 15:06
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.