Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 318-039972/0001

Brillantring zus. ca. 0,30 ct

Gold 585, tlw. rhodiniert, ein behandelter Topas, RW 51, 6,2 g Tragespuren, Stein mit OberflächenmerkmalenøG6

Expert: Alexander Olajos

28.01.2021 - 15:13

Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Brillantring zus. ca. 0,30 ct

Expert: Alexander Olajos

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 28.01.2021 - 15:13
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online