Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-048559/0002

Brillantring zus. ca. 0,60 ct

Gold 750, 10,6 g, RW 55, Ringschiene mit Tragespuren øg10

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

28.01.2021 - 15:21

Vyvolávací cena:
EUR 650,-

Brillantring zus. ca. 0,60 ct

+43-1-515 60-336

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 28.01.2021 - 15:21
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online