Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-458437/0001

Turmalinring ca. 0,60 ct

Weißgold 750, Brillanten zus. ca. 0,55 ct, RW 60, 12,4 g, TragespurenøG11

28.01.2021 - 15:22

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Turmalinring ca. 0,60 ct

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 28.01.2021 - 15:22
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online