Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-458775/0001

Brillantring

Weißgold 585, Brillant ca. 0,10 ct, RW 66, 11,9 g, TragespurenøG12

28.01.2021 - 15:22

Vyvolávací cena:
EUR 550,-

Brillantring

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 28.01.2021 - 15:22
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online