Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072838/0006

Eduard Hein

(Düsseldorf 1852 geb.) Zwei Winterlandschaften im Abendrot, beide signiert E. Hein Ddf, Öl auf Leinwand, je 35 x 27 cm, gerahmt, (2) (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

29.12.2020 - 10:55

Dosažená cena: **
EUR 1.500,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-

Eduard Hein

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 29.12.2020 - 10:55
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online