Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-070089/0004

Ignatius Josephus von Regemorter

Ignatius Josephus von Regemorter - Bilder

(Antwerpen 1785-1873) Alter Bauernhof mit Ruine, signiert, datiert J. Van Regemorter 1808, Öl auf Holz, 43,5 x 54 cm, gerahmt, (Rei)

Provenienz: Privatsammlung Wien.

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

29.12.2020 - 11:05

Vyvolávací cena:
EUR 2.400,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 29.12.2020 - 11:05
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online