Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-419368/0003

Diamantring zus. ca. 1,20 ct

Platin 950, ein Brillant im Übergangsschliff ca. 1,15 ct Altschliffdiamanten, RW 51, 4 gøp4

21.01.2021 - 15:08

Dosažená cena: **
EUR 2.816,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-

Diamantring zus. ca. 1,20 ct

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Exkluzivní šperky
Datum: 21.01.2021 - 15:08
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online