Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-048707/0002

Diamantring zus. ca. 1,40 ct

Weißgold 585, Diamant im Tropfenschliff ca. 0,70 ct, zwei Altschliffbrillanten zus. ca. 0,70 ct, Kulturperle, Imitationssteine, 5,2 g, RW 59/60øg5

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

21.01.2021 - 15:05

Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-

Diamantring zus. ca. 1,40 ct

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Exkluzivní šperky
Datum: 21.01.2021 - 15:05
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online