Čís. položky 191-023780/0002

Ivo Saliger *

(Königsberg 1894-1987 Wien) Leben oder Tod, handsigniert Ivo Saliger, Radierung in Farbe, Stockgröße 74 x 54 cm, verglast gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

11.01.2021 - 15:20

Dosažená cena: **
EUR 700,-
Vyvolávací cena:

Ivo Saliger *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 11.01.2021 - 15:20
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online