Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 310-330173/0002

Brillantsolitär 0,37 ct (grav.)

Damenring, Weißgold 585, RW 51,5, 1,9 g, Gebrauchsspurenøg2

Expert: Christian Wainke Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

07.01.2021 - 10:14

Vyvolávací cena:
EUR 550,-

+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 07.01.2021 - 10:14
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online