Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-457025/0002

Altschliffbrillantsolitär ca. 0,40 ct

Gold Weißgold 585, RW 55, 3,3 gøg3

07.01.2021 - 10:04

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 07.01.2021 - 10:04
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online