Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 312-204026/0001

Altschliffdiamantring

Gold 580, österr. Amtspunze 1872-1922, Altschliffdiamant ca. 0,20 ct, RW 58, 6 gøg6

07.01.2021 - 10:02

Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Altschliffdiamantring

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 07.01.2021 - 10:02
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online