Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-070201/0003

Johann Joseph Reiner

(Wien, tätig um 1850) Bildnis einer Dame mit Rose, signiert, datiert Reiner 1857,Öl auf Leinwand, 110 x 84 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

28.01.2021 - 15:09

Cena:
EUR 2.480,-

Johann Joseph Reiner

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Paintings
Online do: 28.01.2021 - 15:09
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online