Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-070201/0006

Eduard Swoboda

(Wien 1814-1902 Hallstatt) Der kleine Trommler, signiert Swoboda, Öl auf Leinwand, 95,5 x 79 cm, gerahmt, (Rei)

Provenienz:
Dorotheum Wien, 18. Oktober 1990, Los 685; Privatsammlung Wien.

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

28.01.2021 - 15:10

Cena:
EUR 2.070,-

Eduard Swoboda

Provenienz:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Paintings
Online do: 28.01.2021 - 15:10
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online