Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-070366/0001

Anton Ebert

(Mies, Böhmen 1845-1896 Wien) Odaliske mit Wasserpfeife, signiert, datiert A. Ebert Wien 1869, Öl auf Leinwand, 100 x 73,5 cm, gerahmt (Rahmen beschädigt, Teile liegen bei), (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

28.01.2021 - 15:00

Cena:
EUR 3.310,-

Anton Ebert

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 28.01.2021 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online