Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-070484/0001

Anton Hansch

(Wien 1813-1876 Salzburg) Gebirgslanschaft mit Wildbach, rückseitig altes Etikett Ankauf 21.2.1908, Öl auf Leinwand, 54 x 73 cm, gerahmt,(Rei)

Gutachten Dr. Herbert Frodl 1986 in Kopie vorhanden.

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

28.01.2021 - 15:08

Cena:
EUR 1.520,-

Anton Hansch

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Paintings
Online do: 28.01.2021 - 15:08
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online