Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071549/0002

Hubert Landa

(Brabkja 1870-1938 Kirnberg) Junge Frau, signiert und datiert Landa 17/10 94, Öl auf Leinwand auf Platte, 42 x 33 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

28.01.2021 - 15:02

Cena:
EUR 1.800,-

Hubert Landa

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Paintings
Online do: 28.01.2021 - 15:02
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online