Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071749/0001

Künstler um 1860

Wanderer in einer felsigen Landschaft, Öl auf Leinwand, ca. 34,5 x 42,5 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

28.01.2021 - 15:03

Cena:
EUR 1.100,-

Künstler um 1860

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Paintings
Online do: 28.01.2021 - 15:03
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online