Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072934/0013

Künstler um 1900

Sonntagsausflug auf der Prater Hauptallee, signiert und datiert V. Scherzer pinx (19)10, Öl auf Leinwand, 70 x 105 cm, besch.(kl. Loch), gerahmt, Rahmen beschädigt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

28.01.2021 - 15:11

Dosažená cena: **
Cena:

Künstler um 1900

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Paintings
Online do: 28.01.2021 - 15:11
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online