Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-070312/0001

Franz Barbarini

(Znaim 1804-1873 Wien) Seelandschaft mit Staffage, Öl auf Leinwand, 55,5 x 68 cm, löchrig, beschädigt, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

28.01.2021 - 15:02

Dosažená cena: **
EUR 760,-
Cena:
EUR 760,-

Franz Barbarini

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Paintings
Online do: 28.01.2021 - 15:02
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online