Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025412/0028

Theo Linz *, recte Theodor Julius Geyer

(Linz 1928-2009) Phrophetie nullus mysticus Apocalipsis, signiert: Theo Linz, datiert: 2003, betitelt, ca. 200 x 88 cm, Druckstelle

Provenienz: Privatsammlung, Linz

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

12.01.2021 - 15:28

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 12.01.2021 - 15:28
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online