Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-038943/0010

Leon Abramowicz *

(Czernowitz 1889-1978 Wien) Abstrakte Landschaft, rückseitig Nachlassstempel und Klebeetikett Prof. Dr. Karl Heinz Ritschel Nr. S 37, Öl auf Zeitungspapier, kaschiert auf Karton, Bildausschnitt ca.33 x 45,5 cm, Passepartout stockfleckig, beschädigter Metallrahmen

Provenienz: Nachlass Sammlung Dr. Karl Heinz Ritschel, Salzburg.

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

07.01.2021 - 15:16

Dosažená cena: **
EUR 380,-
Vyvolávací cena:

Leon Abramowicz *

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 07.01.2021 - 15:16
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online