Čís. položky 110-022612/0007

Peter Kornbeck

Peter Kornbeck - Umění a starožitnosti

(Kopenhagen 1837-1894) Pfarrkirche, signiert und datiert Kornbeck (18)68, Öl auf Leinwand, 70 x 53 cm, gerahmt,

04.01.2021 - 10:24

Vyvolávací cena:

Peter Kornbeck

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 04.01.2021 - 10:24
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online