Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-459571/0005

Allianzring

Gold 583, Altschliffbrillanten zus. ca. 0,30 ct, ein Saphir, RW 64, 9,3 gøg9 Saphir tlw. abgerieben WARE AUS PRIVATBESITZ

26.01.2021 - 15:01

Cena:
EUR 690,-

Allianzring

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Klenoty
Online do: 26.01.2021 - 15:01
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online