Altschliff Solitär
Gold 580/Silberfassung, Diamant ca. 0,20 ct - Fragment österr. Amtspunze 1872-1922, RW 53 - 2,1 g øG2
19.01.2021 - 15:11
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Altschliff Solitär
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 19.01.2021 - 15:11 |
Místo konání aukce: | Linz |