Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-070971/0002

Georg Decker

Georg Decker - Obrazy

(Budapest 1819-1894 Wien) Bildnis einer Dame in pelzverbrämtem Umhang, in ganzer Figur, signiert Georg Decker, Aquarell auf Papier, 36 x 27 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

12.01.2021 - 10:29

Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Georg Decker

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Datum: 12.01.2021 - 10:29
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online