Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-069654/0002

Johann Wilhelm Frey

Johann Wilhelm Frey - Obrazy

(Radstadt 1830 - 1909 Wien) Das Haus Ecke Burggasse/ Schottenfeldgasse mit Fiaker und Straßenbahn, signiert JW Frey, Feder, Tusche, Aquarell auf Papier, 31 x 22 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

12.01.2021 - 10:33

Dosažená cena: **
EUR 380,-
Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Johann Wilhelm Frey

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Datum: 12.01.2021 - 10:33
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online