Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071256/0009

Charles Malfroy

Charles Malfroy - Bilder

(Lyon 1862-1918) Südliche Ansicht, Martigues, signiert, datiert C. Malfroy 1911, Öl auf Leinwand, 46 x 64,5 cm, gerahmt

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

12.01.2021 - 10:10

Vyvolávací cena:
EUR 3.000,-

Charles Malfroy

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 12.01.2021 - 10:10
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online