Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071052/0001

Friedrich Zeller

(Steyr 1817-1896 Salzburg) Eine Mondnacht am See, rückseitig Etikett Nachlass Friedrich Zeller, Öl auf Leinwand, 18 x 23 cm, gerahmt,(Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

12.01.2021 - 10:09

Vyvolávací cena:

Friedrich Zeller

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 12.01.2021 - 10:09
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online