Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-066234/0005

Jose Maria Murillo Bracho

(Spanien 1827-1882) Stillleben mit Weintrauben, signiert, bezeichnet und datiert Murillo Bracho J, Malaga 1872, Öl auf Leiwnand, 88,5 x 70,5 cm, gerahmt, (GG)

Expert: Gautier Gendebien Gautier Gendebien
+39-334-777 1603

Gautier.Gendebien@dorotheum.it

12.01.2021 - 10:26

Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-

Jose Maria Murillo Bracho

+39-334-777 1603

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 12.01.2021 - 10:26
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online