Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071900/0010

Wilhelm Steinfeld

(Wien 1816-1854 Bad Ischl) Stift Admont, signiert W. Steinfeld, Bleistift, Aquarell auf Papier, 12 x 16 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

12.01.2021 - 10:40

Vyvolávací cena:

Wilhelm Steinfeld

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 12.01.2021 - 10:40
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online