*/** - D. Bes. Rußland (Pleskau) Mi. Spez. Nr. 4/9 (alle sign. Borek),
10/12 x, 14/16 A, *, Nr. 14/16 B **, Block Nr. 3 X **, Block Nr. 4 Z gestempelt, a. 3 Schaubekbl. Mi. Spez. 2.229.-
Expert: Adolf Kovar
Adolf Kovar
+43-1-515 60- 299
stamps@dorotheum.at
25.01.2021 - 13:15
- Dosažená cena: **
EUR 440,-
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Expert: Adolf Kovar
Adolf Kovar
+43-1-515 60- 299
stamps@dorotheum.at
stamps@dorotheum.at +43 1 515 60 295 |
Aukce: | Známy |
Datum: | 25.01.2021 - 13:15 |
Místo konání aukce: | Dorotheergasse 22 |
Prohlídka: | online |