gestempelt - Polen Nr. 1 mit Ringnummernstpl. "1" von Warschau,
25.01.2021 - 13:35
- Dosažená cena: **
-
EUR 100,-
- Vyvolávací cena:
-
EUR 100,-
gestempelt - Polen Nr. 1 mit Ringnummernstpl. "1" von Warschau,
Zhng. siehe Foto, F
Expert: Gernot Abfalter
Gernot Abfalter
+43-1-515 60- 299
stamps@dorotheum.at
Horká linka kupujících
Po-Pá: 10.00 - 17.00
stamps@dorotheum.at +43 1 515 60 295 |
Aukce: | Známy |
Typ aukce: | Online aukce |
Datum: | 25.01.2021 - 13:35 |
Místo konání aukce: | Dorotheergasse 22 |
Prohlídka: | online |
** Kupní cena bez kupní ceny a DPH
Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.
Položky z jiných aukcí
- Hinterglasbild "Hl. Georg der Drachentöter" alpenländisch Ende 19./ Anfang 20. Jhdt.
- 1988 Château Prieuré-Lichine, Bordeaux, 90 Cellar Tracker-Punkte, 3 Flaschen
- 1982 Barolo DOCG Riserva, Accademia Torregiorgi, Piemont
- 1995 Solitaire, Weingut Feiler-Artinger, Burgenland, 2 Flaschen
- Biedermeier Kommodenuhr mit Augenwender „Amor auf Ziegenbock“,