Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 134

**/*/gestempelt/Poststück - Tschechosl. - "HYMNENBLOCK"

(Kde domov muj) (*) sign. Gilbert - dazu Motivsammlung "Musik" und div. Dubl., versch. Erh., in 4 gr. Steckb.

Expert: Gernot Abfalter Gernot Abfalter
+43-1-515 60- 299

stamps@dorotheum.at

25.01.2021 - 13:50

Dosažená cena: **
EUR 700,-
Vyvolávací cena:

+43-1-515 60- 299

stamps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 18.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Známy
Datum: 25.01.2021 - 13:50
Místo konání aukce: Dorotheergasse 22
Prohlídka: online