Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 310-326864/0005

Wiener Huiliere

Silber 800, Halterung für 2 Flaschen, floraler Dekor, Höhe ca. 22 cm, österr. Amtspunze 1872-1922, 301,6 g, Flaschen fehlen, fleckig, Gebrauchsspurenøx

Expert: Christian Wainke Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

18.01.2021 - 10:58

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Wiener Huiliere

+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 18.01.2021 - 10:58
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: Online