Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022445/0029

Franz Witt *

(Schloß Mähren,1864 geb.), "Rennen der 2-Spänner-Kutschen in der Wiener Krieau", signiert "F. Witt", Aquarell/Deckweiß auf Karton, ca. 32,5 x 52 cm, verglast, gerahmt, stark stockfleckig, rahmen abgerieben

18.01.2021 - 10:30

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Franz Witt *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 18.01.2021 - 10:30
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: Online