Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 196-014823/0006

Karl Hayd

Hainburg 1882-1945 Linz "Zimmerer", Mischtechnik, ca. 29,5 x 24,5 cm, signiert, Passepartout, verglast, gerahmt, Blatt beschädigt, faltig und eingerissen

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

27.01.2021 - 15:23

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Karl Hayd

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 27.01.2021 - 15:23
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: Online