Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 196-014853/0108

E. Morton

um 1900 "Küstenlandschaft", Aquarell, ca. 26 x 40 cm, signiert, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

27.01.2021 - 15:26

Dosažená cena: **
EUR 110,-
Vyvolávací cena:

E. Morton

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 27.01.2021 - 15:26
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: Online