Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 196-014878/0011

Julius Josef Pollak

Wien 1845-1920 "Jäger mit Dackel", Öl auf Leinwand, ca. 47 x 38 cm, signiert mit Pseudonym Polwin, datiert 1906, beschädigt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

27.01.2021 - 15:19

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Julius Josef Pollak

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 27.01.2021 - 15:19
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: Online