Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 196-014914/0018

Carl Siegfried Stoitzner

Wien 1866-1943 Fürth "Blumenstillleben", Öl auf Karton, 33,5 x 24 cm, signiert, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

27.01.2021 - 15:19

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Carl Siegfried Stoitzner

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 27.01.2021 - 15:19
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: Online