Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 196-014949/0005

Walter Jahn*

Ende 20. Jhdt. "Blick auf die Ruine Aggstein", Öl auf Leinwand, ca. 28 x 28 cm, signiert, datiert 1998, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

27.01.2021 - 15:21

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 90,-

Walter Jahn*

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 27.01.2021 - 15:21
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: Online