Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 196-014963/0001

Maler um 1900

"Damen mit Rose im Haar", Öl auf Karton, oval, ca. 26,5 x 21,5 cm, rechts schwer leserlich signiert, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

27.01.2021 - 15:23

Vyvolávací cena:

Maler um 1900

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 27.01.2021 - 15:23
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: Online