Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 196-014976/0107

THONET, "Stummer Diener"

Buchenbugholz, Höhe ca. 110 cm, Unterseite mit Prägestempel, 1. Drittel 20. Jhdt., Gebrauchsspuren

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

27.01.2021 - 15:25

Dosažená cena: **
EUR 340,-
Vyvolávací cena:

THONET, "Stummer Diener"

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 27.01.2021 - 15:25
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: Online