Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 196-014986/0001

Maria Sturm*

St. Pölten 1913-1996 "Blumen in Vase", Aquarell, ca. 53 x 37 cm, signiert, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

27.01.2021 - 15:24

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Maria Sturm*

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 27.01.2021 - 15:24
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: Online