Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 196-014994/0001

Walter Grandl*

St. Pölten 1924-2017 "Blumen", Öl auf Hartfaserplatte, ca. 49 x 60 cm, signiert, datiert 1958, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

27.01.2021 - 15:22

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Walter Grandl*

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 27.01.2021 - 15:22
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: Online