Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 396-255727/0002

TAG HEUER Professional

Herrenarmbanduhr, Edelstahl, tlw. vergoldet, Quartz, Datum, Zentralsekunde, Dm. ca. 40 mm, Ref. Nr. WH1153, Gehäusenr. B12708, 64,9 g, Gebrauchsspuren, Lederband beschädigt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

27.01.2021 - 15:14

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

TAG HEUER Professional

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 27.01.2021 - 15:14
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: Online